Masz pytanie?

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni apartament dla siebie lub zapytać o inną informację zawartą na naszej stronie, zapraszamy do wypełenienia formularza poniżej:

Strona główna Atrakcje Zakupy i Usługi Pralnia samoobsługowa
SZUKAJ  
slider.jpgslider1.jpgslider2.jpg
  • Znajdź wolny obiekt
  • ZAPYTANIE
Najciekawsze atrakcje Krakowa(Pralnia samoobsługowa)

W większych miastach, w tym w Krakowie, coraz bardziej popularne stają się samoobsługowe pralnie.

Powodów korzystania z takich miejsc jest bardzo wiele. Na pewno jest to wygoda móc za jednym razem wyprać tak dużo rzeczy (dzięki wielkim przemysłowym pralkom) i w jednym miejscu je szybko wysuszyć. Prawie każdy ma pralkę, jednak mieszkając w kamienicy, bloku czy hotelu przy większej ilości prania, czasami brakuje nam miejsca ,żeby je wysuszyć. Również pranie na kilka razy jest męczące i pochłania bardzo dużo czasu. Na przeciw temu wyszły punkty takie jak pralnia samoobsługowa.

 

Moda, (jeśli można tak powiedzieć) na pralnie samoobsługowe przyszła do nas z USA. Tam tego typu punkty powstały tuż po drugiej wojnie światowej. Pierwszy raz można było je zobaczyć na filmach.

 

Dodatkowo takie miejsca często posiadają własny internet bezprzewodowy, stanowisko z komputerem, kącik z prasą, a nawet bar czy kawiarnię. Często pralnia staje się miejscem spotkań znajomych - połączenie czynności przyjemnych z pożytecznym. Jak sama nazwa wskazuje w pralni samoobsługowej samodzielnie segregujemy pranie i wybieramy odpowiedni program prania. Zamieszczona instrukcja obsługi korzystania z pralni nie sprawia trudności nikomu. Pralnie samoobsługowe wyposażone są w pralki, suszarki, wirówki, magle i inne akcesoria.

 

Brak pralki, miejsca i czasu na suszenie prania sprawiają, iż takie miejsca cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników, którzy mogą z nich korzystać często w dowolnym momencie.

Co ciekawe część z pralni samoobsługowych posiada dodatkowo na miejscu personel do pomocy obsługi sprzętu, lub dodatkowo płatnych usług składania i pakowania najpierw wypranych a później wysuszonych rzeczy. W niektórych miejscach pralniczych można dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc, na miejscu zaopatrzyć się w środki piorące. Proces samego prania jest w pełni zautomatyzowany: wkładasz pranie, opłacasz i wybierasz program.

 

Nowością są usługi na telefon, gdzie można zlecić wykonanie usługi prania

 

Pralnia Pepe w Krakowie

Kategoria: Pralnia samoobsługowa (Zakupy i Usługi)

 

Pralnia Pepe AWF

Kategoria: Pralnia samoobsługowa (Zakupy i Usługi)

 

Pralnia Frania Cafe Kraków

Kategoria: Pralnia samoobsługowa (Zakupy i Usługi)

 

Pralnia Lea 16A

Kategoria: Pralnia samoobsługowa (Zakupy i Usługi)

 

Pralnia Studencka w Krakowie

Kategoria: Pralnia samoobsługowa (Zakupy i Usługi)