Masz pytanie?

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni apartament dla siebie lub zapytać o inną informację zawartą na naszej stronie, zapraszamy do wypełenienia formularza poniżej:

Strona główna Turystyka Przewodnik po Krakowie
SZUKAJ  
slider.jpgslider1.jpgslider2.jpg
  • Znajdź wolny obiekt
  • ZAPYTANIE

Przewodnik po Krakowie

Niezależnie od tego co sprowadza Cię do Krakowa, nie powinieneś pozostać obojętny na bezmiar atrakcji jakie oferuje dawna stolica Polski. Kraków to jedna z największych atrakcji turystycznych naszego kraju. To tutaj znajduje się m.in. najszacowniejszy w całej Polsce kościół: Katedra Wawelska, najcenniejszy obraz - Dama z gronostajem Leonarda da Vinci, najwspanialsza królewska rezydencja - zamek na Wawelu oraz największy i najwybitniejszy gotycki ołtarz - dzieło Wita Stwosza. Ale to dopiero początek.

 

m15.jpg

 

 

Co można zwiedzać w Krakowie?


Prawdziwie udane zwiedzanie Krakowa to nie tylko sztandarowe i szeroko rozpoznawalne obiekty ale i odkrywanie uroku miejsc nieco ukrytych, znajdujących się na obrzeżach czy też w zakamarkach. A Kraków to nie tylko Droga Królewska i Wzgórze Wawelskie, to także szlak Oskara Schindlera i arcyciekawe muzeum w jego dawnej fabryce, to podziemia Rynku Głównego, siedem synagog i cmentarze żydowskie na Kazimierzu, a wieczorem - klimatyczne kawiarnie i puby oraz życie kulturalnie i artystyczne gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

 

Wybór odpowiedniego przewodnika.

Przewodnicy po Krakowie to osoby z doświadczeniem, charyzmą i poczuciem humoru pokażą Ci to wszystko, co warto zobaczyć, ale dostosowane do Twojego tempa, przedziału czasowego jakim dysponujesz, budżetu i zainteresowań. Zwiedzanie może przybrać przeróżne formy: od najbardziej klasycznej - spaceru w towarzystwie przewodnika, poprzez zwiedzanie muzeów (posiadają stosowne uprawnienia), zwiedzanie z udziałem dorożki lub meleksów, wreszcie - poznawanie miasta w formie fascynującej City Game, czyli gry miejskiej. Niezależnie od tego jaką formę wybierzesz, możesz być pewny, że przewodnicy po Krakowie pomogą Ci efektywnie zaplanować i miło spędzić czas.

Wielojęzyczna obsługa oprowadza zarówno turystów indywidualnych jak i grupy. Nie musisz szukać punktu zbiórki - jeśli zatrzymałeś się w którymś z apartamentów, przewodnik stawi się tam po Ciebie o określonej, dogodnej dla Ciebie godzinie. Zrobi wszystko, by pobyt w Krakowie pozostawił Ci niezatarte i piękne wspomnienia.

 

 

Usługa dodatkowa.

Właściciele apartamentów i tanich miejsc noclegowych powinni zastanowić się, czy nie warto rozszerzyć swojej oferty noclegowej, proponując swoim gościom zwiedzanie Krakowa z licencjonowanym przewodnikiem. Często samo polecenie sprawdzonego przewodnika po Krakowie, sprawi, że zwiedzanie będzie przeżyciem o wiele ciekawszym, niż to co proponują suche przewodniki.

 

Tylko sprawdzony przewodnik to gwarancja zadowolenia i staysfakcja ze zwiedzania.