Masz pytanie?

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni apartament dla siebie lub zapytać o inną informację zawartą na naszej stronie, zapraszamy do wypełenienia formularza poniżej:

Strona główna Turystyka Apartamenty na Kazimierzu
SZUKAJ  
slider.jpgslider1.jpgslider2.jpg
  • Znajdź wolny obiekt
  • ZAPYTANIE

Apartamenty na Kazimierzu

Dzielnica Kazimierz cieszy się coraz większą popularnością,  wśród odwiedzających turystów z całego świata. Rewitalizacja obszaru w ścisłym centrum miasta, sprawiła, że chce się tu wracać. Nocleg w dzielnicy Kazimierz docenią pasjonaci jednej z najstarszych dzielnic Krakowa, którą wyróżnia: bardzo cicha, spokojna i bezpieczna okolica. Dzielnica żydowska jest miejscem, gdzie można zjeść w żydowskich restauracjach i pobawić się w oryginalnych pubach (takich miejsc nie znajdziesz na Rynku Głównym), a potem zagubić się w różnorodnych sklepikach oraz niezwykłych galeriach sztuki. Apartamenty na Kazimierzu to miejsce na udany pobyt w Krakowie, który można zwiedzać bez żadnego transportu. 

 

 

 

 

 

Apartament Madera położony jest w dzielnicy Kazimierz. To doskonała lokalizacja blisko najciekawszych zabytków, starej dzielnicy Żydowskiej. Dwupokojowy, bardzo dobrze wyposażony apartament to nocleg w rozsądnej cenie i z pewnością  najlepsza alternatywa dla  bardzo drogich hoteli w Krakowie.

 

 

 

fotolia_48716318_xs.jpg